Wygodna i zdrowa żywność

home_smoofru-min
czekolada
wanilia_home-min
truskawka-min

Dlaczego wybrać Smoofru?

Wygodne w przygotowaniu zamienniki posiłku zdobyły zaufanie szerokiego grona Klientów. Zapytaliśmy ich co sprawiło, że wybrali właśnie nas.

vegan

100% naturalne
składniki

Wegański skład potwierdzony certyfikatem Fundacji Viva! Unikalna kompozycja białek roślinnych, mielone płatki owsiane i migdały, siemię lniane oraz inne naturalne dodatki pochodzenia naturalnego. 

nutri-score

Pełnowartościowe
posiłki

Najwyższa ocena w klasyfikacji Nutri-score “A”. Koktajle opracowane we współpracy z dietetykami, spełniające restrykcyjne wymagania stawiane przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności.

vitamin

Zestaw witamin
i minerałów

26 witamin i minerałów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Wysoka zawartość witaminy D i Cynku w koktajlach pozwala łatwo zadbać o układ odpornościowy. 

shaker_smoofru-min
smoofru_home_01-min

Zdrowsze i lepsze życie

Spożywanie koktajli odżywczych Smoofru pozwoli Ci w redukcji lub utrzymaniu właściwej masy ciała, jednocześnie zapewniając zdrową energię każdego dnia. Schudnij łatwo i zdrowo.

To produkty, które charakteryzuje prosty skład. Zostały pozbawione sztucznych wypełniaczy, aromatów, barwników, słodzików i konserwantów. Na 100g zawierają aż 25g białek roślinnych. Zacznij przygodę ze zdrowym stylem życia już teraz.

Realizacja Twoich celów

Możesz zrzucić zbędne kilogramy lub utrzymać masę swojego ciała. Koktajl długo utrzymujący uczucie sytości to niecałe 230 kcal oraz ponad 7/100g błonnika. 

Smoofru posiadają „czystą etykietę”, pozbawione zostały wypełniaczy, sztucznych aromatów, czy barwników. Wysoka zawartość białka, zbilansowany podział makroskładników oraz kompletny aminogram.

W składzie znajdziesz 26 witamin i minerałów w ilości ponad 30% dziennego zapotrzebowania oraz w pełni naturalnego składniki o najwyższej jakości odżywczej dla naszego organizmu!

Polecany przez dietetyka

Mgr dietetyki Paulina Chrzan z doświadczenia i pasji. Czynnie współpracuje ze sportowcami, zajmując się klinicznymi przypadkami. Tworzy teksty dla czasopisma specjalistycznego, prowadzi bloga ze zdrowymi inspiracjami. O koktajlach mówi, że:

Dietetyk_maska-min
viva_mask-min

W trosce o przyszłość

Naszą misją jest produkowanie najwyższej jakości naturalnych produktów żywnościowych przy minimalnym wpływie na planetę, gdyż wierzymy, że czerpiąc z natury uzyskujemy wszystko to, co jest dla nas najlepsze.

Poprzez spożycie koktajli zastępujących posiłek przyczyniasz się do udziału w ważnej zmianie.  Ich okres trwałości i odpowiednia ilość w porcji ogranicza marnotrawstwo żywności. Staramy się ograniczać odpady poprzez wykorzystywanie ekologicznych rozwiązań. Zdecydowaliśmy się na certyfikację naszych posiłków przez Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!, która nieustannie walczy o poprawę losu zwierząt, wspiera działania z zakresu ochrony środowiska i ekologii. Dodatkowo, mając na uwadze znaczący wpływ CO2 na zmiany klimatyczne, pragniemy zasadzić tysiące drzew tlenowych – a pierwsza nasza plantacja już istnieje.

Rekomendacje Klientów

Wybierz długość diety

Tydzień startowy

1 opak. = 7 posiłków

Dieta 2-tygodniowa

2 opak. = 14 posiłków

Dieta 3-tygodniowa

3 opak. = 21 posiłków

Najczęściej kupowany!

Miesiąc ze Smoofru

4 opak. = 28 posiłków